Dzisiaj mamy 10 lipiec 2011r.
Do rozliczenia VATu pozostało Ci 5 dni,
Do rozliczenia podatku dochodowego pozostało 5 dni.

więcej ważnych dat

O firmie

Biuro Rachunkowe Ewa Nikiel w Gliwicach oferuje profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi podatkowej i rachunkowej dla małych i średnich firm o dowolnym profilu działalności. Wśród Klientów są firmy handlowe, usługowe, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Biuro świadczy usługi dla firm na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz pozostałych miast Polski, jak i z zagranicy.

Mam duże doświadczenie w zakresie obsługi księgowo-rachunkowej, które zdobywałam pracując w przedsiębiorstwach państwowych w dziale księgowości od roku 1974, a od roku 1986 na stanowiskach głównego księgowego w spółkach prawa handlowego. 

Działalność prowadzę od roku 1996, początkowo jako wspólnik w spółce cywilnej LEGIS, a od roku 2002 samodzielnie jako EWA NIKIEL USŁUGOWE PROWADZENIE KSIĄG HANDLOWYCH.  Posiadam Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych nr certyfikatu: 24943/01. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa moja działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej (OC). 

Zatrudniam wysoko wykwalifikowaną kadrę, która posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z różnymi podmiotami gospodarczymi, dzięki któremu świadczone przez Nas usługi są na najwyższym poziomie i dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Realizując usługi korzystamy z zaawansowanych systemów komputerowych, posiadając pełne wsparcie serwisowe dostawców zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Ściśle współpracujemy ze specjalistami IT dbającymi o bezpieczeństwo i ciągłość działania naszych systemów informatycznych.

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta ze współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, rzetelna i sprawna obsługa oraz dostarczenie sumiennych i bezpiecznych usług księgowych.